RSP-750-24-NS
2 Year Extended Warranty
1 In Stock in the United States!
Description
POWER SUPPLY
SWITCHING
RSP-750 SERIES
INPUT: 90 VAC TO 264 VAC / 127 VDC TO 370 VDC
OUTPUT: 31.3 AMP 24 VDC 751.2 W